طی بیانیه صورت گرفت

دعوت سازمان بسیج حقوق دانان از حقوق دانان فارس جهت شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه

سازمان بسیج حقوق دانان فارس طی بیانیه ای از مردم شریف استان فارس به خصوص حقوق دانان سراسر استان جهت تجدید پیمان مجدد با امام راحل، رهبر معظم انقلاب و شهیدان این انقلاب جهت حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان از فارس؛ این سازمان طی بیانیه‌ای از مردم شریف فارس به خصوص حقوق دانان استان فارس جهت حضور در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن دعوت به عمل آورد.

 

متن این بیانیه به شرح زیر است:

 

دهه فجر در حقیقت ولادت امامت در این کشور است؛ به همان معنایی که خود امام و اسلام برای ما ترسیم کرده‌اند.

«رهبر معظم انقلاب»

 

با گذشت ۳۹ سال از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی بر حکومت طاغوت، با وجود اینکه در این سال‌‌ها شاهد توطئه و فتنه آفرینی هایی از سوی دشمنان این مرز و بوم جهت براندازی این نظام جمهوری اسلامی بوده‌ایم، ملت عظیم الشأن ایران با سربلندی و سریع تر از گذشته در حرکت به سمت آرمان‌های بلند و تمدن ساز امام راحل در حرکت بوده‌اند.

 

در بیست و دوم بهمن، همچون عید غدیر نعمت ولایت برای ملت ایران به صورت عملی، تحقق خارجی گرفت. در این سال‌ها دشمنان جهت تحریف اهداف امام راحل و راه شهیدان این انقلاب از هیچ گونه تلاشی دریغ نکردند و با تحریم های ظالمانه و جنگ های روانی علیه این سرزمین، به دنبال ایجاد فاصله بین مردم و این انقلاب شکوهمند بودند که تلاش های آن ها هرگز به ثمر نرسیده است.

 

اکنون که در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی قرار داریم، آنچه امروز بیش از هر چیز دیگر باید در دستور کار  قرار گیرد، کارآمدی و توانمندی بیشتر حکومت و دولت است. باید دولتمردان در راستای برطرف کردن نیازها و مشکلات مردم از وضعیت فساد، تبعیض و مشکلات اقتصادی با تلاش و همت بیشتری حرکت کنند.

 

امسال نیز، جهانیان شاهد این خواهند بود که راهپیمایی ۲۲ بهمن، همچون ۲۲ بهمن سال ۵۷ مردم عزیز ایران در راستای بیعت با امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب و حمایت و مهر تأیید بر این انقلاب اسلامی بار دیگر انقلابی و با شکوه هرچه تمام تر در راهپیمایی این روز شرکت خواهند کرد.

 

در این راستا سازمان بسیج حقوق دانان فارس ضمن تبریک دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی ایران بر حکومت زور و جور پهلوی، از مردم شریف استان فارس به خصوص حقوق دانان سراسر استان جهت تجدید پیمان مجدد با امام راحل، رهبر معظم انقلاب و شهیدان این انقلاب در راستای نمایان کردن وحدت و همبستگی خود در مقابله با توطئه ها و نقشه های شوم استکبار به رخ جهانیان، جهت شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه دعوت به عمل می آورد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.