به همت کانون بسیج حقوق دانان زرقان:

طرح "هر مسجد یک حقوق دان" در مسکن مهر لپویی اجرا شد

طرح هر مسجد یک حقوق دان در مسکن مهر لپویی با همکاری کانون بسیج حقوق دانان ، رئیس دادگستری و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زرقان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان از فارس؛ طرح هر مسجد یک حقوق دان در مسجد امام رضا (ع) مسکن مهر لپویی با همکاری کانون بسیج حقوق دانان ، رئیس دادگستری و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زرقان برگزار شد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زرقان با بیان اینکه با برگزاری این طرح میزان آگاهی حقوقی شهروندان افزایش می یابد، گفت: یکی از وظایف مهم کانون بسیج حقوق دانان بحث توسعه فرهنگ حقوقی و بالا بردن سطح آگاهی حقوقی جامعه و آشنایی شهروندان با حقوق شخصی و اجتماعی است که این فرهنگ عامه بوده و باید هر روز گسترش یابد.

 

سرگرد شهرام قاسمی افزود: همچنین با توجه به اینکه فرهنگ و سبک زندگی‌ها تا حدودی در جامعه تغییر و به سمت فرهنگ غربی رفته است، بحث توسعه فرهنگ حقوقی برای بهبود وضعیت می‌تواند موثر و کمک باشد، و همچنین برگزاری موفق طرح هر مسجد یک حقوق دان می تواند باعث آگاهی مردم از حقوق شهروندی شود.

 

این طرح که با حضور رئیس دادگستری بخش زرقان و هیئت همراه، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زرقان،شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر لپویی، نماینده نیروی انتظامی شهر لپویی و قشرهای مختلف مردم در مسجد امام رضا (ع) مسکن مهر لپویی برگزار شد. مسائل و مشکلات حقوقی، اجتماعی، فرهنگی و قضایی از طرف مردم در برنامه پرسش و پاسخ در راستای طرح “هر مسجد یک حقوق دان” بیان شد که در ادامه رئیس دادگستری و فرمانده سپاه زرقان به سوالات و مشکلات مردم پاسخ دادند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.