به مناسبت ۹ دی ماه در کازورن برگزار شد

میزگرد " دهه چهارم انقلاب و رسالت نیروهای انقلابی"

میزگرد " دهه چهارم انقلاب و رسالت نیروهای انقلابی" با حضور عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و جمعی از حقوق دانان شهرستان کازرون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان از فارس، به مناسبت ۹ دی، میزگرد دهه چهارم انقلاب و رسالت نیروهای انقلابی با حضود دکترمحمدحسین صفارهرندی و جمعی از حقوق دانان شهرستان کازرون و اقشار بسیج برگزار شد.

 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در این  نشست روشنگری با موضوع فتنه و جریان نفوذی در کازرون با اشاره به ابعاد فتنه و لزوم شناخت دشمن اظهار داشت: ما نباید فکر کنیم فتنه تمام شده است، بلکه عناصر و جریان فتنه به دنبال فرصت مناسب بوده و در جهت براندازی نظام دائماً در کمین هستند.

 

محمدحسین صفارهرندی با اشاره به تغییر رویکرد فکری و اعتقادی بعضی افراد گفت: چنین افرادی در نظام اسلامی جایگاهی ندارند و منفور مردم و ملت هستند.

 

وی در رابطه با جریان انحرافی گفت: امروز جای بسی تاسف است که این جریان با تغییر رویکرد در جهت مقاصد دشمن حرکت می‌کنند و آب در آسیاب دشمن می‌ریزند.

 

این مقام مسؤول با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص «آتش به اختیار»، رسالت خواص را در شرایط کنونی بسیار حساس دانست و گفت: امروز افراد دلسوز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به‌وی‍‍‍ژه جوانان خلاق نباید منتظر سازمان‌ها و نهادها و بودجه‌های دولتی باشند، بلکه باید با ایجاد تفکر و ایده‌های نو به حل مشکلات اقتصادی و فرهنگی جامعه اقدام کنند.

 

صفارهرندی دغدغه مقام معظم رهبری را مسائل فرهنگی دانست و گفت: امروز با توجه به هجمه‌های سنگین دشمن در جنگ نرم یا همان شبیخون فرهنگی، رسالت همه ما دشوارتر از قبل شده است.

 

وی ادامه داد: باید در این راستا با پیروی از مقام معظم رهبری آتش به اختیار عمل کرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.