استاد فرهیخته حقوق دانان بسیجی فارس :

بسیج ، زینت برای مقام معظم رهبری و دژی تسخیرناپذیر است

حجت السلام و المسلمین سید صدرالله رجائی نسب استاد فرهیخته حقوق دانان بسیجی فارس در نشست "بسیج، انقلابی گری ، مبارزه با فساد و اشرافی گری" ضمن تبریک هفته بسیج گفت: بسیج یک حرکت بسیار عزیز و ارزشمند و جاودانه است که امام راحل با دور اندیشی که داشتند برای تثبیت نظام صرف نظر از ارتش و نیرو های رسمی حکم و تشکیل آن دادند.

حجت السلام و المسلمین سید صدرالله رجائی نسب استاد فرهیخته حقوق دانان بسیجی فارس در نشست "بسیج، انقلابی گری ، مبارزه با فساد و اشرافی گری" ضمن تبریک هفته بسیج به تمامی بسیجیان و خاصه بسیجیان انقلابی حاضر در نشست با ذکر حدیث    الجُنُوُد بِإذنِ اللَّهِ حُصُونُ الرَّعيَّةِ وَ زَينُ الوُلاةِ وَ عِزُّالدِّينِ وَ سُبُلُ الأَمنِ وَ لَيسَ تَقُومُ الرَّعِيِّةُ إلّا بِهِم.

سربازان، به اذن خداوند، دژ مردم، زينت زمامداران، مايه عزّت دين و امنيّت اند و كار مردم، جز به آنان استوار نمي شود.

نهج البلاغه، نامه ۵۳

از امیر مومنان (ع) گفت: بسیج یک حرکت بسیار عزیز و ارزشمند و جاودانه است که امام راحل با دور اندیشی که داشتند برای تثبیت نظام صرف نظر از ارتش و نیرو های رسمی ، حکم به تشکیل آن دادند.

ایشان در ادامه با ذکر این نکته که همیشه شاهد معجزاتی در طول انقلاب از این نهاد ارزشمند بوده ایم گفتند : هرکجا بسیج حضور داشته موجب سرافرازی و سربلندی ملت و زینت برای مقام معظم رهبری و دژی تسخیر ناپذیر و سنگری محکم برای دلگرمی مردم بوده است.

این استاد فرهیخته در پایان موفقیت  همه ی بسیجیان مخلص و ایثارگر در عرصه های مختلف زندگی را از خداوند منان خواستار شدند.   

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.